خدمات ارائه شده توسط وکیل پایه 1 دادگستری امیر یاوری

ارائه مشاوره حقوقی

ارائه مشاوره حقوقی

چنانچه در هر زمینه ای سوالات حقوقی شما را نگران کرده و به دنبال جواب سوالات خود می گردید حتما با تیم متخصص وکیل پایه 1 دادگستری امیر یاوری همراه باشید، و سوالات خود را از این تیم بپرسید و جواب های درست و بجا را دریافت کنید.

تنظیم قراردادها

تنظیم قراردادها

یکی از تخصص های حرفه ای وکیل پایه یک امیر یاوری تنظیم قراردادها با رعایت تمام اصول تنظیم قرارداد می باشد که سابقه درخشانی در این زمینه دارا می باشد و پیشنهاد می دهیم تنظیم قراردادهای مهم خود را به امیر یاوری بسپارید.

قبول دعاوی ثبتی

دعاوی ثبتی

چنانچه مشکل ثبتی دارید می توانید دعاوی ثبتی خود را به وکیل پایه یک دادگستری امیر یاوری بسپارید تا با تجربه کافی که در این زمینه دارد بتواند پرونده های موفقی را برای شما عزیزان فراهم آورد.

قبول دعاوی حقوقی

دعاوی حقوقی

قبول دعاوی کیفری توسط وکیل پایه یک دادگستری امیر یاوری که در پرونده های زیادی در این زمینه موفق بوده است و از رزومه قوی برخوردار می باشد.

دعاوی کیفری

دعاوی کیفری

دعاوی کیفری خود را به وکیل پایه 1 دادگستری امیر یاوری بسپارید زیرا در پرونده های بسیاری در این زمینه توانسته پیروز پرونده باشد و درصد رضایت مشتری در این پرونده ها بالا 90 درصد می باشد.

دعاوی ملکی

دعاوی ملکی

دعاوی ملکی یکی از سخت ترین پرونده ها می باشد که وکیل پایه یک دادگستری امیر یاوری توانسته در بیش از 90 درصد از این نوع پرونده ها پیروز پرونده باشد و نامی پر آوازه در زمینه دعاوی ملکی دارد.

قبول دعاوی خانوادگی

دعاوی خانوادگی

اگر مشکلات خانوادگی دارید و در حل آن به مشکلات فراوان خورده اید حتماً برای رفع مشکل دعاوی خانوادگی خود را به وکیل پایه یک دادگستری امیر یاوری بسپارید که با شناخت خوب قوانین می تواند درصد پیروزی شما در پرونده تان را به میزان قابل توجهی افزایش یابد.

☎ تماس با ما